Hakkımızda

Hakkımızda

Resmî olarak 2013 yılında kurulan SBC Orman Ürünleri LTD ŞTİ’nin tarihi serüveni şirketimizin kurucusu Murat AKAN’ın ata mirası olan ormancılığı bir yaşam şekline dönüştürmeye karar vermesiyle başladı. Bu oluşumun nüveleri kuruluşundan itibaren çocuklarını cömert ormanlarıyla büyüten ve besleyen Termal İlçesi’nde atıldı. Şirketimiz orman ve orman ürünlerine nesillerdir hayatının baş köşesini ayıran atalarımızın mirası üzerine kurulmakla kalmayıp bu mirası ülkemizin bir çok bölgesine ulaştırmayı hedef bildi.

Şirketimiz insan ve çevre arasındaki hayatî bağı insana ve çevreye en faydalı olacak şekilde geliştirmek için büyük bir titizlikle ve özveriyle çalışmaktadır. SBC Orman Ürünleri bugün yüzlerce kişiye istihdam sağlayan büyük bir kuruluş olarak Türk ormancılığına ve ekonomisine güç katmaktadır. Hammadde temini konusunda uzlaşan şirketimiz talebiniz halinde ürünlere hızlı ve ekonomik bir şekilde ulaşmanızı memnuniyetle kolaylaştıracaktır.

Ürünlerimiz

Ana üretimlerimizde Kereste, Tomruk ve Odun bulunmaktadır.

Tomruk ve Kereste ürünlerimiz, Kayın, Çam, Kızılçam, Karaçam, Dişbudak, Göknar(Köknar), Sarıçam, Meşe, Ladin, Kızılağaç, Gürgen ve Karagürgen ağaçlarından üretilmektedir.

Misyonumuz

Vizyonumuz

Referanslarımız